Dragon ball
Dragon Ball
Dračí kouleAnime a filmy

24. Prosinec 2011

Dragon Ball Z 7 - Super kyborg C13

Napsal: unlu
Štítky:
Vše začíná takovou odpolední "idylkou": Goku s rodinou a přáteli si vyrazili do města. Zatímco Goku s Chichi a Gohanem nakupují XD, Krillin, Mutenroshi, Oolong a Trunks (!) čekají, až začne soutěž "O nejhezčí dívku planety". (Vypadá to, že přišli asi brzo, aby chytli místa, i když asi HODNĚ brzo, protože tam nikde není ještě ani noha.)

Najednou se však zničehonic ve městě objeví dvě individua směřující si to směrem Son Goku (cestou způsobí "menší" dopravní kolaps a rozboří pár baráku). Son Goka překvapí zrovna když se cpe v restauraci a hodí po něm ki blast (restaurace se stane minulostí). Tak tedy začne souboj... jak Goku odhadne podle znaku na oblečení jednoho ze zlých hochů, jedná se o kyborgy Dr. Gera, nikoliv však sestrojené Dr. Gerem (který je už mrtvý), ale jeho počítačem. 

Když už soubojem rozboří dobrou půlku města, rozhodnou se klaďasové přemístit místo souboje někam jinam, aby nebylo tolik obětí. Všichni tedy odletí do nějakého opuštěného místa někde na severu, vypadá to tam jak na Antarktidě (všude samej ledovec). Tam se s kyborgy pustí do křížku Goku s Trunksem, Gohan a Krillin neschopně přihlížejí za nějakým kusem ledu. O chvíli se objeví i Vegeta a pak i Piccolo.

Avšak počítač Dr. Gera je stále v provozu... a ještě než stačí Saiyajinové vyřídit dva zlé kyborgy, objevuje se třetí, C13. Nakonec se Trunksovi a Vegetovi podaří ostatní dva zničit, ale co se nestane... součástky ze zničených kyborgů se spojí s C13, který tak nabude nepředstavitelných sil. Když si s ním neporadí ani všichni tři Saiyajinové v Super verzi + Piccolo, souboj se zdá ztracený. Trunks a Vegeta přišli už o hodně sil v předchozích soubojích a Goku jakbysmet, takže C13 je dorazí jen několika málo údery.

Son Goku spadnul do vody a mrtvě se potápí ke dnu. Nemá už žádné síly. Avšak poslední eso v rukávu... a tím je Genkidama (Spirit Bomb). Shromáždí tedy všechny své síly a vytvoří obrovskou Genkidamu, ze které absorbuje část energie a pak ji hodí na C13, čímž ho zabije.

Vše končí záběrem na Krillina a Gohana v nemocnici (taky tam trochu bojovali, tak mají nějakou tu bouli... a zlomené končetiny... i když mám podezření, že Krillin to neměl z toho souboje, ale z toho, jak pořád házel držky na ledu 9.9), zrovna když tam mají návštěvu (=Goku a spol.). Gohan jen tak nenápadně pronese: "Zajímalo by mě, jestli jsou Vegeta a Piccolo vpořádku." Goku: "Ti nikdy neumřou." načež mě naprosto dorazil záběr, jak Piccolo společně s Vegetou sedí na poslední zbylé ledové kře (zády k sobě, samozřejmě) a Piccolo se zeptá: "Už to skončilo?" Vegeta: "Ne, dokud nevyskočí ryba." (vedle Vegety z vody vyskočí ryba) Piccolo: "Už to skončilo."

Komentáře: 2


 1. gravatar

  Zajímavej díl a moc dobrej.
  Snažím se sehnat všechny kousky dragon-ball aspon s cz titulkama. A pořád scháním abych měl svoji sbírku jednou kompletní... uvítám i menší pomoc

  30.10.2012


 2. gravatar

  David: a našel si je???

  3.03.2017* Antispam, Vyplňte znovu vaše jméno: