Dragon ball
Dragon Ball
Dračí koulePostavy

25. Prosinec 2011

Buu

Napsal: unlu
Štítky:
Boo / Majin Buu / Buu

Nevím, proč má před jménem "Majin", v němčině to nepoužívali, a tak nevím ani jak se to vyslovuje. Teda aspoň si myslím, co to je... Babidiho "oběti" (nazveme to tak) měli na čele nebo někde jinde takové M a to asi znamená Majin. (MAJIN Vegeta to měl na čele a vypadal jako postava z hororu - teda ať už byl zakrvácený nebo ne.)

Ale mám psát o Booovi. Když opomeneme to, že vypadá jako nepovedená postavička z reklamy na žvýkačky Hubba Bubba nebo jako napařovací žehlička:-), tak snad můžu začít. Bibidi stvořil démona Booa a Babidi (jeho syn - vypadá jak uschlý křeček) chtěl Booa vyvolat. To se mu nakonec (nicméně i kvůli Vegetovi) podařilo. Boo nevypadal na první pohled jako démon - byl tlustý a vůbec se choval jako malé dítě. Jediné, na co myslel, bylo jídlo a sladkosti. Ale i přesto byl neobyčejně silný a (jako Cell) se mohl regenerovat i z nepatrného kousku.

Tak nejprv vyřídil Vegetu (ten se sám obětoval a vyhodil se do vzduchu, aby Booa zničil, ovšem to se nepodařilo - velice dojemné) a potom začal vyhlazovat města a jejich obyvatele měnit v čokoládu a bonbóny. K tomu mu sloužila taková "čepička" nebo jak to mám popsat na hlavě. Pak zabil Babidiho a už ho tedy neměl nikdo pod kontrolou. Mr. Satan se rozhodl, že Booa zlikviduje, ale jelikož je velký srababa, tak se s ním nakonec zkamarádil a vymluvil mu zabíjení lidí. Něco se ale stalo (chyba TV, z důvodu veřejnosti neznámém dva díly vynechali) a byli zničehonic DVA Booové!!! Ten zlý absorboval toho hodného a stal se z nich další Boo (ten už nebyl tak tlustý, ale na druhou stranu taky teda nevypadal moc sexy) a ten už Mr. Satana neposlouchal a vyvraždil veškeré obyvatelstvo této krásné planety.

A potom se Son Gotenovi a Trunksovi podařilo konečně zfusionovat a pak se jako Gotenks postavili Booovi v místnosti Ducha a času. I když dosáhli 3. levelu, tak jim to bylo houby platné a nevyřídili Booa do konce fúze. Pak ale jako záchrana z nebe se objevil Son Gohan (který trénoval v říši Kaioshinů) a Booa pěkně zmlátil. Boo ale měl ještě poslední eso v rukávu a absorboval Trunkse a Son Gotena (kteří se už mezitím zase přeměnili v Gotenkse) a Piccola a zase změnil vizáž. Teď bych řekla, že vypadá tak asi nejlíp. Ale to je jedno. No, a potom absorboval ještě Son Gohana a pak tam přilítli Son Goku a Vegeta a zfusionovali do Vegetta (POTTARA FUSION!!! ABSOLUTNĚ GENIÁLNÍ!!!) a pak Booa zmlátili. Nojo, ale on je ZASE absorboval, ale ti to přežili a v jeho těle vysvobodili Trunkse, Gotena, Gohana a Piccola. Z Booa se pak ale stalo ještě větší monstrum (vypadal teď jako malý kluk) a ten vyhodil Zemi do vzduchu a pak našel Goka a spol. v říši Kaioshinů, kde se s ním pustili do boje.

Tam vydávil i tlustého Booa (!!!), ale ani ten proti němu neměl šanci. Nakonec ho Son Goku s pomocí všech lidí zničil obrovskou Genkidamou. 

Komentáře: 3


 1. gravatar

  Majin bu se roztvrtil protoze byl velky kamarad Mr.Satana
  dorazili tam 2 chlapi kteri strelili Mr.Satana ale majin bu ho potom uzdravil a nastval se tak se promnenil ve 2 casti ta druha takova sucha byla zla

  20.09.2012


 2. gravatar

  Majin = Prokletý :-)

  3.08.2014


 3. gravatar

  Majin v japončine znaméná diabol/démon...

  4.11.2015* Antispam, Vyplňte znovu vaše jméno: