Dragon ball
Dragon Ball
Dračí kouleO webu

Zdravím všechny fanoušky a i ty,  kteří se dostali náhodou a zajímají se o Dragon Bally. Nynějším autorem webu je normální klučina, který DBZ sleduje od roku 1996. Tehdy mi bylo teprve 10 let a hrozně rád jsem četl vedle Spidermana také DBZ. DBZ jsem mohl vidět akorát na RTL a nápad založit si web mě napadlo až v listopadu 2011 po tom, co jsem zrealizoval svůj dětský sen, web o Spidermanovi. Shodou okolností jsem viděl web up-dragonball.wz.cz, který byl zastaralý a neaktualizovaný. Kontaktoval jsem autorku (její email na webu nefungoval a tak jsem musel googlovat její nejnovější), požádal jsem ji, zda nemohu přesunout veškerý obsah a vytvořit zcela nový web. Jako správný DB fanda souhlasila a tradáá, web je tu.

Níže něco o předchozí autorce.
 

  Já: Petsura Z (Pet, Petsu)
Nick na chatu: Bulmi
Pravé jméno: Petra
Rok narození: 1987
Bydliště: okres Zlín


Ehm, tak co bych k sobě tak napsala... mé koníčky: počítače (hlavně dělání web. stránek), programování, Internet, anime, psaní příběhů, yaoi, j-rock, kreslení, karate, dopisování si se zajímavými lidmi (=s otaku)...

Na anime se dívám asi už od... mh... 7. nebo 8. třídy ZŠ. Tehdy jsme měli doma RTL2 a já začala sledovat Pokémon, Sailor Moon a samozřejmě Dragon Ball (později DBZ - to bylo radosti, když jsem se dozvěděla, že ho budou dávat XD).

Nějak v tu dobu jsem taky začala s tvorbou webových stránek. Nazvala jsem je "Universe Power" (Síla vesmíru) a původně obsahovaly Dragon Ball, Sailor Moon, Pokémon a Bojovnice Dobra (můj vlastní příběh). Samozřejmě nebyly ani z poloviny tak obsáhlé, jak jsou teď. Nakonec jsem se rozhodla věnovat tyto stránky jen a pouze Dragonballu (+trochu anime všeobecně).

(Pozn. některé texty jsou vážně ještě z těch původních úplně prvních stránek XD)

Dále je spousta lidí, kteří mi se stránkami pomohli, ačkoliv převážnou většinu jsem dělala sama; hlavně teda můj táta, protože mi půjčil učebnici o HTML a pak o JavaScriptu. Dále Vegi a FaraonX - ti mi pomohli se stránkou útoků. Pokemonka mi napsala některé recenze (Pokémon, Digimon). A Jirka P. mi přeložil z polštiny Dragon Ball AF (já polsky neumim ani "bů" a to je to příbuznej jazyk -_-). Snad jsem na nikoho nezapomněla.

Dále děkuji všem, co zaslali svůj fanart nebo fanfikci, těm co přispěli do Chara special ^_^ a všem těm, co chodí na Dragon Ball Chat (jinak by nebyly hlody z chatu a to by byla škoda, ne? XD)