Dragon ball
Dragon Ball
Dračí koulePostavy

25. Prosinec 2011

Cell

Napsal: unlu
Štítky:
Cell je jedna z postav DBZ, kterou absolutně nesnáším, jednak proto, že zabil Trunkse :-((((( a taky proto, že je to prostě debil. Nicméně to taky může být i něčí oblíbenec, takže se omlouvám, že jsem o něm řekla že je debil, ale já si to fakt myslím. Ale nadále se raději pozdržím poznámek a začnu:

Cell byl taky kyborg, který přicestoval z budoucnosti (pro nepozorné diváky DBZ dodávám, že je to pravda a že si nevymýšlím, i když to zní tak, jakože je kříženec nějakého pravého kyborga (třeba C17) s Trunksem). Byl vytvořen v Dr. Gerově laboratoři Dr. Gerovým počítačem a má v sobě buňky všech velkých bojovníků. Pak zabil Trunkse (rrr... on ho zabil v bud. a pak ještě v přít., jak já ho nesnáším!!!) ve své budoucnosti a jeho strojem času se vrátil do přítomnosti. Problém, jak mohl zabít Trunkse když Trunks byl taky z bud. a potom se setkali v přít. přenechám na jindy, i když vím, že to pravděpodobně nikdo nechápe. Kdyby měl někdo touhu abych mu to vysvětlila, ať napíše, neboť já jsem asi tak jediná, kdo to chápe. Takže Cell chtěl v přítomnosti absorbovat #17 a #18, aby se proměnil a byl ještě silnější. Vegeta a Trunks s ním bojovali, ale on absorboval C17 a pak kvůli Vegetově pýše taky #18 a dosáhl konečné přeměny. Pak s ním bojoval Trunks a ani jako Ultra Saiyajin neměl jedinou šanci, ale Cell se rozhodl, že by raději chtěl bojovat se Son Gokem (který momentálně trénoval se Son Gohanem v místnosti Ducha a času) a uspořádal Cell-hru, obdobu velkého turné s tou vyjímkou, že pravidla zněla prostě ho porazit. Udělal si i ring (teda na můj vkus celkem hezký, jen se divím, že se o ty sloupy na kraji nikdo nenabod).

S Cellem nejdřív bojoval Son Goku (Mr. Satana nepočítám) a ten neměl proti němu šanci. Pak se s Cellem pustil do křížku Son Gohan. Ten mu povídal, že už odmalička měl neuvěřitelné síly a nikdo nevěděl, kde se braly a tak ho Cell vyprovokoval, aby uviděl Gohanovo pravé já. Prohodil ho skálou a Gohan měl pak na čele takový krvavý flek. Pak se Son Gohan stal Super Saiyajinem 2 a Cella pěkně zmlátil, až ten zpátky vydávil C18 a přeměnil se zase o něco zpátky.

Cell tedy dal na svou poslední šanci - nafoukl se a chtěl vyhodit celou planetu do vzduchu, ale vtom k němu přiskočil Son Goku a teleportoval ho na planetu mistra Kaia, kde Cell explodoval. Bohužel ale explozi přežil a vrátil se zpátky na zem, zase ve 3. stádiu přeměny, kdoví jak to dokázal. Pak zabil Trunkse (PARCHANT!!! Ehm... pardon, něco jsem slíbila...) a Vegeta se chtěl za svého syna pomstít. Cell ho ale pěkně zmlátil a pak ho chtěl ještě dorazit, ale to už tu byl Gohan a postavil se do rány. Vegeta přežil, ale Son Gohan měl teď škaredě zraněnou ruku. Nakonec proti sobě (Gohan a Cell) vystřelili "kouli energie" a ten, kdo zvítězil, byl po dlouhém a urputném zápase Gohan. Z Cella nezbyla ani jediná buňka ze které by se mohl regenerovat.

Komentáře: 3


 1. gravatar

  Cell bojoval prvne s piccolem

  20.09.2012


 2. gravatar

  Já Cella mám rád,nevím proč ale dle mého názoru je lepší než Freezer.

  15.02.2013


 3. gravatar

  Cell je kořen :) Má dobrý hlody

  11.11.2014* Antispam, Vyplňte znovu vaše jméno: