Dragon ball
Dragon Ball
Dračí koulePostavy

25. Prosinec 2011

C16

Napsal: unlu
Štítky:
#16 / Jinzo Ningen 16

C16 je také jeden z kyborgů Dr. Gera. Trunks přiletěl z budoucnosti, aby Z bojovníky varoval před kyborgy - ale jen před #17 a #18, protože #16 v jeho budoucnosti neexistoval. Jaké pro všechny ale bylo překvapení, když se objevil ještě jeden kyborg, #16!!! Avšak tento kyborg je postaven úplně na jiné bázi než #17 a #18. Zatímco Sedmnáctka a Osmnáctka jsou sourozenci a byli vytvořeni z lidí, C16 je stroj, také mnohem silnější než #17 a #18. Ještě jedna vyjímka: #17 a #18 třeba zabíjí jen tak pro zábavu, ale #16 zabíjet ani bojovat nechce (vyjímka je Son Goku, kterého má naprogramovaného zabít) a zajímá se spíš o přírodu.

Potom se objevil Cell a chtěl absorbovat C17 a C18. #16 se mu postavil, ale skončil s rozbitou hlavou a vůbec byl celý poněkud domlácený. Pak se ukryl s C18, která ho nechtěla opustit, někde na ostrově. Poté, co Cell absorboval C17 a C18, se vydal s Krillinem a spol. k Bulmě, která ho za pomocí svého otce opravila. Našla také bombu, kterou měl v sobě zabudovanou a odmontovala ji, protože věděla, že i když je teď #16 na jejich straně, má pořád za úkol zabít Son Goka.

Pak začala Cell-hra. Poté, co se ukázalo, že Son Goku nemá proti Cellovi šanci, vběhl do boje #16 a chtěl se společně s Cellem vyhodit do vzduchu. Naneštěstí už v sobě ale neměl bombu, takže ho nakonec Cell tak seřídil, že z něho zbyla jen hlava (dosti nechutné), kterou ale potom Cell nakonec taky rozšlápnul.

Komentáře: 0* Antispam, Vyplňte znovu vaše jméno: