Dragon ball
Dragon Ball
Dračí kouleAnime a filmy

28. Prosinec 2011

Dragon Ball: Evolution

Napsal: unlu
Štítky:
Nejnovější Dragon Ball film z roku 2009 v hlavní roli s Justinem Chatwinem. Film bohužel byl jak pro fanoušky DBZ, tak i pro celý svět velkým zklamáním. Čím to bylo? Hlavní příčinou bylo hlavně kvůli hercům, kteří se podle mangy moc nepodobovali. Goku není Asiat, ale Američan! Navíc vypadá jako hrdina z nějakého romantického filmu než z akčního. Tvůrci do filmu vrazili $45 mil. a naštěstí se jim to vrátilo + $10 mil. zisk, které mnozí hovoří jako o obrovském štěstí - asi díky fanouškům.

Příběh začíná o Gokuvi, jak neuposlechl svého dědečka a používal svoje schopnosti na veřejnosti. Když jeho vinou zemře, vydá se za mistrem Mutenroshim (Chow Yun Fat), ten ho vytrénuje, aby byl dostatečně silný proti Piccolovi, starému mocnému démonovi. Gokuovi pomůžou Bulma, Yamcha a jeho láska Chi Chi, která ve filmu vypadá starší než Goku.

Co má film společného s Dragon Ballem? Jediné věci, které se dají spojit s Dragon Ballem jsou dračí koule, názvy hlavních postav a pěkný Kamehameha. Ostatní nestojí ani za zmínku.

Film mě hodně zklamal a doufám, že tvůrci najdou odvahu a natočí příště lepší film.

Komentáře: 2


  1. gravatar

    bol to dobry film co sa týka akcie ....ale s Dragon Ballom to nemalo nic spolocne akurat mena a dragon bally ! to je cele postavy boli katastrofalne goku ako vyzeral ? uplne kratke vlasy aj ked napriek tomu bol asi najlepsie urobeny , roshi ? kde mal bradu , okuliare a holu hlavu ? bulma ? hnede vlasy s melirom :O ..yamcha ? blondavý ? :O aaaach a ani tam neboli tie hlavne zakladne ako je tenshinhan , jedna z najdôlezitejsich a to Krillin ! Cely dej filmu bol akoze dobry ale vsetko sa to rychlo uskutocnilo ! zaverecný boj bol prirýchli vôbec sa to nedalo vychutnavať ! keby ten film robil hociktori fanusik dragon ballu tak by to bol film vhodny na OSCARA !

    25.06.2012


  2. gravatar

    Jenom Picolo vypadá jak má . Tvůrcům bylo asi zatěžko nabarvit Bulmě vlasy na modro . Navíc se to odehrává snad v součastné americe nebo co . Kdyby to vypadalo aspoň takhle https://www.youtube.com/watch?v=n4_vAaXz89E

    16.03.2014* Antispam, Vyplňte znovu vaše jméno: