Dragon ball
Dragon Ball
Dračí koulePostavy

25. Prosinec 2011

Freeza

Napsal: unlu
Štítky:
Frezer / Furiiza / Frieza / Freeza

Freezer - to je ten divný chlápek, co vypadá jako Pokémon Mewtwo (aj s ocasem). Mimoto, že je nápadně podobný jednomu Pokémonovi (Mimochodem, není Mewtwo jeden z nejsilnějších Pokémonů?), je Freezer také neuvěřitelně silný.

Ale kdo to vlastně ten Freezer je a jakou úlohu hraje v DBZ? No, samozřejmě zápornou. Freezer je sice velice silný, ale na druhou stranu podle mě i líný. Proč? Takže zaprvé, on normálně nechodí, ale raději se vozí v takové "vznášející se popelnici" a jinak, když se na Nameku objevili i naši bojovníci a jeho muži na ně byli moc slabí, tak ne, aby se jim postavil zvlášť (to by je určitě přemoh, Son Goku tam ještě nebyl), ale on si na to musel zavolat skupinu nějakých debilů. Jinak, pokud si někdo všiml, Freezer má velikou oblibu ve víně, ale kupodivu se z toho ještě nikdy neožral.

A teď jak to vlastně s tím Freezou je: Freezer zničil planetu Saiyajinů a Vegeta pro něho potom pracoval (ale Freezu z celé duše nenáviděl). Proč ale Freezer tu planetu zničil? Doopravdy se bál, že by někdo ze Saiyajinů se mohl stát Super Saiyajinem a mohl ho porazit. A tak se rozhod vyhubit všechny a pak by měl pokoj. Jednoho dne se Freezer dověděl, že na planetě Namek jsou Dragonballs, a že když je bude mít všechny, že mu pak splní jedno přání. Tak se vydal i se svou skupinou na Namek a začal tam tyranizovat místní obyvatelstvo, aby mu Dragonballs vydali. Plány mu však překazil Son Gohan a spol., když chtěli taky Dragonballs a nedovolili, aby si Freezer přál své přání, které by znamenalo zkázu celé galaxii. Pak na Nameku přistál Son Goku a pustil se do boje s Freezou. Ten po třetí přeměně byl neuvěřitelně silný a když nepomohlo ani to, tak dosáhl svých 100% síly a teď byl teda stejně silný jak Son Goku (který se ale už mezitím stačil přeměnit v Super Saiyajina). Pak se Freezer rozhodl zničit planetu Namek a vyzkoušel jeden ze svých útoků. Planeta potom explodovala a všichni si mysleli, že Freezer i Son Goku jsou mrtví. Son Goku ale stačil skočit ještě do kapsle a rychle někam odletěl. Freezer to štěstí neměl, ale život mu zachránil jeho otec, který náhodou letěl se svou lodí kolem. Jelikož byl Freezer po souboji s Gokem poněkud "v rozkladu", tak když se uzdravil, připomínal spíš stroj než živou bytost. Tak se teda rozhod pomstít se a letěl na Zem, kde ho ale překvapil můj milovaný Trunks a udělal z něho škvarky (doslova). Pak už do dohromady nikdo nedal a to byl jeho konec.

Komentáře: 0* Antispam, Vyplňte znovu vaše jméno: