Dragon ball
Dragon Ball
Dračí kouleNovinky

7. Červen 2015

Seznam Dragon Ball AF titulů

Napsal: unlu
Štítky: DBAF

Oficiální známé tituly jsou Dragon Ball, Dragon Ball Z a Dragon Ball GT. I ten GT je tak nějak na hraně, ale už byl uznán. Potom už jsou Dragon Ball AF, after future. Ty jsou dělané od různých hardcore fanoušků a některé se opravdu povedly. Postupem času je sem přidám. Pokud znáte jiné, napište mi.

Dragon Ball AK - Another story of Kakaroto

Odněkud se z vesmíru se náhle objeví vesmírná loď a z ní vystoupí Broly. Jak jinak, začne útočit na nevinné, aby sem nalákal všechny Sayany. Vegeta, Gohan, Goten a Trunks přiletí na místo, kde vycítili obrovské množství síly. Po pár úvodním kole zjistí, že tento Broly je jiného vesmíru a jako ten jejich, nenávidí Sayany.

 

Dragon Ball Heroes

DBH je od autora Toyotara a je podle stejnojmenné hry Dragon Ball Heroes. Poprvé se objevil v roce 2012 v V-Jump. Narozdíl od jiných DBAF, příběh je o malém chlapci, který rád hraje hry. Ve hře ovládá hrdiny z Dragon Ballu.

 

Dragon Ball Multiverse

Neexistuje jenom 1 vesmír, ale mnoho podobných vesmírů jako je naše. Jedna vyspělá rasa pořádá turnaj, aby našla nejsilnějšího bojovníka ze všech vesmírů. Pozvala si proto všechny silné bojovníky ze 20ti vesmírů. V jedné je nejsilnějším Cell, v jiné Majin Buu nebo dokonce i Frieza. Všichni mrtví budou oživeni. Výherce si může mít jedno přání.

 

Dragon Ball Ex

Goku je spolu s draky ve světě bohů. Od doby, co se objevil zlý Shenron, má Denden špatný pocit. Jeho instinkt mu říká, že něco horšího než zlý Shenron se stále ukrývá na Zemi. Něco zlého uvnitř Gokua se probudilo a ovládl ho. Goku se tak rázem proměnil v padoucha, kdo ho může zastavit?

 

Dragon Ball New Age

Příběh začíná po tom, co porazili Babyho. Objeví se 2 Sayani. Jeden z nich je Vegetův bratr. Ten je na tolik silný, že k poražení SSJ4 Vegetu nepotřebuje jít ani do stavu SSJ.

 

Dragon Ball AF

nebo-li také Dragon Ball DJ. Friezova matka měla v plánu ovládnout celou galaxii. Myslela si, že její syn Frieza bude dostatečně silný, ale Goku ho porazil. Nyní vytvořila někoho s Gokuovými síly, aby si podrobila celý vesmír. Otestuje ho na Zemi na Sayanech.

 

Dragon Ball New AF

3 roky po tom, co porazili zlého Shenrona, Freezův syn Iza chce pomstít smrt svého otce. Přiletí na Zem a hledá Gokua. Ten se ale nachází někde jinde a osud celého světa je v rukách Gohana, Gotena, Vegety a Trunkse. Speciálně se tu objeví SSJ5

 

Pak tu jsou ještě Dragon Ball Absalon a Dragon Ball Next Generation


Komentáře: 0* Antispam, Vyplňte znovu vaše jméno: