Dragon ball
Dragon Ball
Dračí kouleFúze

CO JE TO FÚZE?
Ano, vedlejší obrázek přesně vystihuje, co to fúze je ^_^. Někdo + někdo jiný = nová osoba. (Proboha hlavně neberte nikdo ten vedlejší obrázek vážně! Taková fúze v DBZ/GT není!) Jinými slovy - jsou dva bojovníci a ti se pomocí techniky Fusion spojí do jednoho, který je silný jako ti dva dohromady.
--------------------------------------------------------------------------------
DRUHY FÚZE A CO Z TOHO VZNIKNE
jsou tři druhy fúze:

Dance Fusion
Oba bojovníci společně provedou speciální taneček, na jehož konci dají prsty k sobě a vše končí jejich spojením. Následuje velké světlo a pak na místě stojí už jen jedna nová osoba. Dance Fusion vydrží 30 minut, pak se rozpadne. Bojovníci vzniklí Dance Fusion mají specifické oblečení a to: bílé kalhoty, velký bavlněný pásek, obnažený hrudník a jen malou vestičku. Co se týče povahového charakteru, tak je to úplně nová osoba, jen má možná nějaké povahové rysy z obou bojovníků, ale mysl má vlastní. Nevýhoda je ta, že když někdo splete třeba jen jeden prvek v tanečku, tak se fúze nepovede a místo "nepředstavitelně silného bojovníka" zde stojí kostnatá vychrtlinka nebo neschopný tlouštík. Dance Fusion také můžou provozovat jen osoby, které jsou si velmi podobné a k tomu musí mít po dobu tanečku stejnou bojovou sílu. Ještě jeden malý detail. Pokud bojovník vzniklý z fůze dosáhne levelu SSJ4, tak nemá černé vlasy, ale červené.

Son Goten + Trunks = Gotenks
Son Goku + Vegeta = Gogeta


Pottara Fusion
Neboli fúze pomocí speciálních náušnic. Každý bojovník si nasadí jednu náušnici a pak se jejich těla spojí. Kde sehnat náušnice? Tyhle náušnice vlastní jenom Kaioshinové, to jsou ty náušnice, které nosí. Pottara Fusion je mnohem silnější než Dance Fusion a je napořád. Co se týče charakteru, tak také vzniká úplně nová osoba. Oblečení se zkombinuje z toho, co mají právě oba dva bojovníci na sobě.

Son Goku + Vegeta = Vegetto
Kaioshin + Kibito = Kaibito

Fúze Namekianců
Může probíhat jen mezi Namekianci. Jeden bojovník přiloží ruku na druhého a ten se změní ve světlo a spojí se s prvním bojovníkem. Výsledný bojovník má charakter příjemce a i jeho vzpomínky. Jediné, co se změnilo je to, že vysoce vzrostla jeho bojovníkova síla. Tato fúze je také na vždy a je nerozdělitelná.

Piccolo + Nail = Piccolo
Piccolo + Kami (Bůh) = Piccolo

--------------------------------------------------------------------------------
NÁVOD NA DANCE FUSION ^_____^
Úvodní slovo. Zkoušet doma se sourozencem (nebo s někým jiným) Dance Fusion je životu nebezpečné. Jednak při těchto debilních pohybech můžete zakopnou a zabít se, nebo umřete smíchy. V každém případě je to na vlastní nebezpečí. Hlavně neříkejte rodičům, že návod máte z této stránky.

První věc: Fúzi mohou provádět jen lidé si velmi podobní. Co vadí: kluk a holka, vnuk a děda, ap. Co nevadí: barva vlasů, malý věkový rozdíl ap. Oba fúzující provádějí stejné pohyby, avšak zrcadlově. Tj. jeden třeba ustoupí o krok doleva, druhý ustoupí o krok doprava. Tak a výuka může začít...

Stoupněte si vedle sebe (do stejné roviny), ale tak, abyste mezi sebou měli dost místa. Stojíte mírně rozkročně. Napřimte ruce a ukazujete jimi na bok, směrem od sebe (člověk vlevo ukazuje vlevo a člověk vpravo ukazuje vpravo. Prsty jsou taky napřímené, těsně u sebe.Pokrčte nohy v kolenách a takto udělejte tři malé kroky na bok ke svému společníkovi. Ve stejnou dobu, když jdete, obraťte obě ruce nahoru a pak ke svému společníkovi (ruce tímto pohybem opíšou jakýsi oblouk). Přitom říkáte "Fu". Teď ruce směřují k vašemu společníkovi.Ruce obraťte znovu na druhou stranu, dlaně sevřete. Člověk stojící na levé straně zvedne levé koleno, člověk na pravé straně pravé koleno. Přitom říkáte "sion".
Naráz znovu dáte ruce zase na druhou stranu, aby byly ve stejné rovině. Dlaně máte sevřené, jen ukazováček je otevřený. Co se týče postoje nohou, pravý člověk má pravou nohu narovnanou a levou mírně přikrčenou. Je nahnutý se svému společníkovi. Při těchto pohybech zvoláte "Hááá!!!". Vaše ukazováčky by se měly spojit s ukazováčky společníka a tehdy byste měli zfúzovat.


Důvod, proč to nevyšlo: pravděpodobně vám to nevyjde. Není to proto, že byste dělali něco špatně, nebo že by to nešlo (SAMOZŘEJMĚ TO JDE!!!), ale vaše aura musí být stejná. Dokud neumíte kontrolovat a regulovat svou auru, tak aby byla stejná, tak fúze nevyjde. Bohužel většina nás pozemšťanů tuto schopnost nemá. T________T Proč je jen ten svět tak nespravedlivej... T____________T