Dragon ball
Dragon Ball
Dračí koulePříběh

24. Prosinec 2011

Dragon Ball AF 1.1

Napsal: unlu
Štítky:
Co je to Dragon Ball AF
Dragon Ball AF má být pokračováním Dragon Ball GT. Je to fanfikce, to znamená, že si to vymysleli fanoušci. "AF" znamená After Future - po budoucnosti. Ostatní jiné významy "AF", jako Angel Farts a podobně, jsou voloviny.

Existuje to vůbec?
To nikdo neví ^_^. Jsou čtyři možnosti, o kterých jsem slyšela:

1) je to jen fanfikce, neexistuje to
2) existuje to jen jako komiks
3) seriál se teprve připravuje
4) existuje už i seriál, zatím se vysílá v Portugalsku, Itálii a Japonsku.
Která odpověď je správně? To bohužel nevím. I když bych si z celého srdce přála, aby to existovalo, tak upřímně řečeno v to nevěřím. Text děje sice po dlouhém hledání na Internetu najdete, ale obrázky tu chybí a kdyby to byl seriál, nebo aspoň komix, tak by jich tu určitě bylo požehnaně. Teda - obrázky jsou, ale asi sami poznáte, že víc než polovina z nich jsou jen podvrhy dělané fanoušky.

Evil Sága a Armáda Saiyajinů

Son Goku po zničení zlého draka Li-Shenrona absorboval 7 krystalových koulí a vyrazil s obnoveným dobrým drakem Shenronem na trénink do jiného světa. Ukázalo se, že svět, ve kterém žijí naši hrdinové (kde existuje Země, Namek...) tak to je svět první. Druhý svět je ten, kam odchází duše zemřelých, tam též existuje svět bohů. Ale existuje ještě třetí svět, tam odletěl trénovat Son Goku. Aby mu umožnil pobyt ve třetím světě, vrátil drak Son Gokovi jeho původní věk, Goku přestal být malým děckem. Ale první protivníci, s kterými Goku trénoval, byli příliš silní. Son Goku se vrací trénovat do druhého světa, aby v dalším setkání byl lépe připraven na střetnutí s bojovníky třetího světa.

Na Zemi minuly 4 roky. Dovídáme se, že na planetě se objevují nové dračí krystalové koule.Tenshinhan a Chao-zu sesbírají všech sedm krystalových koulí. Proč tak učinili? Tím časem v nebi se Son Goku radí se seniorem bohů, co má udělat, aby získal tělo i svou moc. Senior bohů může však slyšet pouze jeho hlas - což popisuje tragickou situaci našeho hrdiny. Tou dobou se na planetu bohů teleportuje Garlic (Gargulec) Junior. Garlic útočí na Shobito a válčí s ním. Mladý Shobito ho však nemůže porazit, i když je mnohokrát silnější. Senior bohů pozná na Garlicově krku amulet Rehatapa, antický artefakt, který chrání nositele před útokem (vytváří energetickou bariéru). Udivený Son Goku přechází do stavu SSJ4 ale zjišťuje že ani v tomto stavu nemůže Garlica ani škrábnout, neboť nemá vlastní tělo. Garlic chytá seniora bohů a rozkazuje mu, aby mu vydal náušnice umožňující spojení. Senior bohů mu říká, že jediné náušnice které měl byly zničeny ve válce s Buu Buu, a další již nemá. Garlic se však nenechá obalamutit a náušnice dostane. Poté se Garlic teleportuje do pekla, aby odtamtud vyzvedl znovu oživeného Freezera jeho Otce, Coolera, Buu Buu a Komutčaka (Cella).

Tím časem Vegeta na znovu obnovené planetě Vegeta chystá svou oživenou armádu Saiyajinů k útoku na Zemi. Neboť vím, že po válce se zlým drakem došlo v rajonu 29, kde žil Vegeta s rodinou, k explozi malé atomové bomby a ta zničila město. Přežil jenom Vegeta, který zrovna trénoval a byl ve stavu SSJ4, díky čemuž se mu podařilo uniknout smrti. Rozčilený Vegeta se rozhodl zničit Zemi, na které se cítil sám bez Goka a své rodiny, Zemi která ho zradila. Jednak chtěl to učinit rafinovaným způsobem, i když to mohl udělat sám za pár sekund.

Jednoho dne totiž Vegeta postřehnul nebe pokryté čarami letících krystalových koulí. Což znamenalo, že někdo vyzval Božského draka. Vegeta se lekl, jelikož po válkách se zlými draky Dende opustil naší Planetu a odletěl na planetu Namek, kde též zničili krystalové Namecké koule. Když uplynul rok, tak se Vegeta pustil do hledání 7 dračích koulí. Když pracoval v Capsule Corp., Bulma naučila Vegetu sestrojovat radar na vyhledávání dragonballů. Ukázalo se, že nové koule jsou docela odlišné od těch předchozích. Jsou velikosti míčku od baseballu a mají nebeské hvězdy ohraničené černými koly. Po nalezení všech dragonballů Vegeta vyzval Draka a požádal ho o oživení své rodiny. Drak ale nemohl splnit jeho přání, neboť minul jeden rok od jejich smrti a jejich těla byla zmasakrována během výbuchu. Vegeta se rozčílil a znovu se rozhodl zničit Zemi, přál si obnovení Saiyanského rodu zničeného Freezou a oživení Saiyanů, kteří zemřeli na Zemi (Raditze a Nappy) a přenesení jich všech na planetu Plant vytvořenou přes Babi.

Historie začala kolem nové Plant (položené blízko Země). Tu zabrali Saiyané, podobně jak starý Plant v minulosti. V prvním momentě Nappa zaútočil na Vegetu, ale rychle uznal jeho velikost. Ukázalo se, že Vegeta je nejstarší ze Saiyanů a předal své znalosti z práce v Capsule Corp. Bardockovi (otci Goka) a jeho skupině učňů. Bylo zbudováno mnoho místností na trénink, podobných té, ve které Vegeta trénoval před válkou s kyborky. Po třech letech dosáhl každý Super Saiyana. Příprava na útok na Zemi byla zakončena. Vegeta pamatoval na Gotena i Gohana, kteří mohli stavit odpor, proto naléhal na zesílení svých žoldnéřů před válkou. Třeba též podotknout, že Vegeta čas od času přijímal po dobu tréninku vzhled Bebi-Vegety. Proč?

Garlic konečně měl dvě náušnice způsobující trvalé spojení a předává je jakému si AD, Cell v něm rozpoznává dávného nepřítele. Černé charaktery chtějí potrénovat se super bojovníky. AD jim přeje hodně zábavy. Na nějaké pustině trénují Gohan i Goten, zalarmovaní přes Seniora bohů o tom, co udělal Garlic. Goten vzpomíná na Tronka, kterého neviděl čtyři roky, vtom se objeví zástupy AD. Začíná válka. Gohan začíná paradoxně válčit s Cellem. Ukazuje se, že jenom Buu Buu je schopen jim rivalizovat. Gohan se otřásl z rychlého útoku Cella a bleskově ho porazil. Goten začíná válčit s rodinou Freezera. Tou dobou se Buu Buu rozhodl vkročit do akce. Vtom z povzdálí přiletí Kamehame-ha. To Tienshinhan!!! Dosáhnul stupně Hyper bojovníka (SSJ2) a má ocas, jelikož požádal Božského Draka o krev Saiyanu, ale rychle je sražen k zemi a ztrácí vědomí přes Garlica, který má stále artefakt Rehatepa. Goten zdolal porazit Freezera, jeho bratra i Coolera a letí pomoci bratru prohrávajícímu s Buu Buu. Gohan i Goten se spojí, naučili se té techniky v mezičase, i povstává Gotenhan. Cell předpokládá, že bude lepší couvnout, ale Buu Buu toto v plánu nemá. Vtom zůstane přetnutý na tři části.

To je Tronk z budoucnosti, ten samý co v Dragonball Z (Saga: Cell) Tronk přechází do stavu Mega Bojovníka (SSJ3). Zástupy AD utíkají. Yamcha se ptá svého mistra, či se má přidat do války. Kde je Krillin, zůstal zabit diskem energetickým neznámé osoby, na kterého pohled Krillina přejel ho ohromný pocit údivu a zrady. Po několika minutách a pár efektů Tronk ukazuje své pravé záměry. Na čele má znak Babidiho: Majin. Dostává se do neznámého stupně super bojovníka, kterému říká tera bojovník a začíná válčit se syny Goka.

V hlavním táboře zástupu AD dochází do několika spojení všech sebraných přes Garlica a sám Garlic (!). Tvoří se nová osoba, pod názvem Mistr Evil o moci rovné té, které měl Goku když absorboval 7 krystalových kul.

Tronk silně dobyl Gotena a pouští se za utíkajícím Gohanem. Nemá však cenu utíkat Giga bojovníkovy (bez ocasu). Začíná válka. Gohan SSJ2 se bije s celých sil, ale není to nic platné proti síle Tronka SSJ4b. Probouzí se Tienshinhan. Neopodál je Mr. Evil a letí v místo, kde cítí energii nenáviděných super bojovníku. Po cestě potkává plešatého, jak za dávných let, Krillina. Ale přece on měl nedávno dlouhé vlasy a viděli jsme, jak zemřel. Krillin neuvědomující si moc Evila utočí na něj diskem ničící energie. Tím časem, Tronk mává Gohanem a vrhá ho do nejbližší skály. Gohan rychle ztrácí síly. Tratí vlastnosti Hyperbojovníka SSJ2, potom Super bojovníka SSJ1. Nemá už sílu. V tu chvíli sahá do hlouby své duše a nachází v sobě nové síly. Pohled na ležícího nehybného bratra. Zlost kontroluje jeho mysl. Konečně dosahuje stupeň Mega Saiyana (SSJ3)!

O 500m dál si Krillin uvědomuje svou chybu, když zaútočil na Evila. Pan Zly (Mr Evil) vyšle v jeho směru ohnivou kouli. V tu chvíli Krillina zachraňuje Hyper Tienshinhan. Spolu utíkají ve směru Tronka a Gohana. Náhle probouzí se Goten. S pohledem na Tronka se diví jeho síle, ale vtom se objevuje moc nadcházejícího Evila, moc nesmírně velká. Tronk též cítí tu sílu a rezignuje z války s Gohanem, aby se změřil s Evilem. Začíná svůj útok, ale jeho útok nemá efekt.Evil se bleskově vypořádá s Tronkem, Tienshinhanem, Krillinem a Gohanem. Teď začíná válku s Gotenem. Goten křičí (Kdyby tu tak otec byl!) a brečí. Goku teleportuje se do místa války. Rychle se zněj stává SSJ1, SSJ2, SSJ3 a nakonec SSJ4. Koncentruje 75% moci v Kamehame-ha, která směřuje na Evila. Bojovníci oba o moci 1 miliardy začínají válku titánů. Vypadá to, že Kamehame-ha zničila Evila.

Goten radostně vyletí za svým otcem a zakryje mu výhled. Vtom vyletí disk energie a utne Goku ohon. To je útok Evila. Goku ztrácí vlastnosti SSJ4 a přechází do stavu SSJ3. Ale udržení takové moci je vyčerpávající, podobně jako na počátku války s Buu Buu grubasem v Dragonball Z. Rychle ztrácí sílu a stává se normálním kosmickým bojovníkem.

Opodál přistává oddíl Saiyanských dobrovolníků pod velením krále VegetyQ. Ze své lodi Vegeta vidí pole války a rozpoznává zemřelého přítele (Son Goku), přemýšlí, zda je to možné. Oddíl přistál a okamžitě letí k místu vílky. Tou dobou Goku slyší hlas Vládce druhého světa, který ho varuje, že jeho 10min. končí. Goku dostal své tělo zpět pouze na tak krátkou dobu. Goku cítí moc 20krát silnější od té své (moc oddílů Saiyanů). Teleportuje tam sebe i pomláceného Gotena. Nestačil ale zvážit, od koho emanuje tato moc, neboť jeho čas skončil a musel se vrátit se k Vládci druhého světa.

Evil se teleportuje za Son Gokem a teď stojí proti oddílu saiyanských bojovníků. Vegeta se stane SSJ4 a začne válku. Rychle ale padne. Vtom využívá Evil schopnost Buu Buu a na čele odkrývá skryté naušnice. Dochází do spojení Evila s Vegetou. Povstává Mr. Evil Vegeta. Překvapený saiyanský oddíl bojovníků utíká. Na Zemi se vrací Son Goku (!) a směřuje se k místu ohromného výbuchu energie, vyvolaného přes spojení Evila s Vegetou.

Ohromený Goten sleduje to všechno a pak si na saiyanském detektoru moci všimne, že moc Evila Vegety slábne. Vtom se vedle syna objeví Son Goku. Potom mu vysvětluje, že vládce druhého světa splnil svojí hrozbu - snížená moc Super Bojovníka, v době spojení snížila moc i jejich protivníka. Mine trocha času, a Goku i Goten tratí polovinu moci. Goku letí na pomoc Gohanovi, Krilanovi a Tienshinhanovi.

Letí do božského paláce, bere sebou Tronka. Tam všichni dostanou čarovnou fazolku, bylo jich přesně, zůstala pouze jediná. Potom jak Majin Tronk získává sílu, stává se SSJ4 (bez ocasu) a útočí na bojovníky Z. Goku SSJ4 by si s ním lehce poradil. Ale otce zastoupily synové Gohan i Goten opět se spojili a vytváří Gotenhana. Tronk slyšel jejich jména po dobu rozhovoru, Goku opodál pouze sleduje, změněn zpět v SSJ. Tronk teprve teď v něm poznává Goka, začíná se nad něčím zamýšlet. Toho momentu přemýšlení využívá Gotenhan a srazí Tronka. Náhle Gotenhan využívá techniku Kamehameha a téměř zabíjí Tronka. V tu chvíli Tronk prosí o prominutí a začíná se omlouvat, že na ně zaútočil. Hovoří že se zmýlil v časové linii a ztrácí vědomí. (!) Vtom Kaito potvrzuje jeho slova a Goku uzdravuje Tronka z budouznosti poslední magickou fazolkou.

Tou dobou se děje něco divného z Evilem Vegetou. Dochází k rozdělení Evila s Vegetou. Vegeta křičí, že je kníže kosmických bojovníků a nikdo ho nebude využívat. Vegeta je ale oslabený. A Evil křičí, že díky spojení s Vegetou poznal tajemství transformace SSJ4 a stává se zněj Giga Bojovník, jeho síla vzrůstá o polovinu, změní se též svou vizáž. Vtom z úst Vegety vyskakuje malá buňka, která roste a v několika sekundách přijímá podobu dorostlé příšerky - to je neomutanat Bebi. Bebi přebírá kontrolu nad Evilem a rozhodl se zničit Vegetu, který byl kdysi proti němu. Vegeta utíká. Ale je o mnoho pomalejší od svého protivníka a daleko neuteče.

Rozčilený Vegeta sahá po poslední naději záchrany a přechází do stavu Giga bojovníka. Jednak i tak by byl o mnoho sladší. Vegeta útočí, ale mine cíl. A super rychlí protivník se objevuje za jeho zády a tvoří kamehameha, užívající převážnou část své moci, aby se konečně zbavil knížete Saiyan.

V poslední chvíli z jiného místa vyletí Goku a zachraňuje Vegetu před Kamehameha. Goku se chce přenést na bezpečné místo, ale Vegeta ucítil oslabení protivníka a hodlá toho využít a porazit Bebi Evila. Kníže superbojovníku se spojí s Gokem a spolu tvoří Gogetu SSJ. Zaskočený Bebi Evil se pokouší utéct, ale když útočil na Vegetu svou Kamehame-ha, tak ztratil hodně sil. Nemůže utéct. Gogeta přechází přes další transformaci a tvoří teď Giga bojovníka SSJ4. A dá protivníkovy zabrat. A když už mu chce dát smrtící ránu, Bebi Evil využívá poslední cestu záchrany - buňky neomutanta. Bebi zůstal v těle Vegety. Gogeta zůstane stát. Bebi Evil tvoří smrtící disk a utíná Gogetě ohon. Náš hrdina ztrácí moc Giga bojovníka.

Do místa akce blíží se Piccolo. Gogeta přechází v SSJ3 ale udrží tuto formu pouze pár vteřin. Konečně dochází do rozdělení. Bebi Evil pozoruje bezradné bojovníky s úsměvem na tváři. K přátelům dolétá Piccolo. Bebi Evil se rozhodne ukončit tuto válku. Goten pomocí měřiče ki měří sílu bojovníků. Ukazuje se, že všichni dohromady jsou příliš oslabeni a nemají sílu bojovat s protivníkem a obzvlášť, že Piccolo je strašně slabý - jeho moc je pouhých 260 jednotek...Komentáře: 2


  1. gravatar

    Strata času , väčšiu nezmyselnost som nečital.

    23.08.2013


  2. gravatar

    nie je to viobec strata casu.

    15.08.2014* Antispam, Vyplňte znovu vaše jméno: