Dragon ball
Dragon Ball
Dračí koulePříběh

24. Prosinec 2011

Dragon Ball AF 1.2

Napsal: unlu
Štítky:

Bebi Evil začíná útok a Z bojovníci na to jen bezradně koukají. Najednou se z ničeho nic objeví Trunks (bez ocasu), to díky teleportaci a na chvilku zastaví protivníka. Ale utrpí hodně ran a ztrácí vědomí. Evil začíná tvořit Kamehame-ha ve směru Goka, Vegety, Tronka a Piccola, aby se jich zbavil jednou provždy. Náhle dostane slabou Kamehame-ha do zad - to je Yamcha! Rozčílený Evil prorazí břicho našeho hrdiny a zabije ho.

Když Goku vidí smrt svého přítele, tak začne vzpomínat na všechny společné příhody. Je to jen chvilka. Vtom rozčilený Goku začíná v sobě koncentrovat energii. Rychle dosahuje plné moci. Evil je zaskočen. Goku prochází přes další stav Super bojovníka. Jeho ohon rychle dorůstá, aktivuje se moc krystalových kul, pohlcených dříve - Goku dosahuje stupně SSJ5 a zaútočí na Evila.

Goku dosáhl tak velký stupeň moci, že měřič síly Gotena exploduje, očividně Bulma když ho vyráběla nečekala tak velkou moc jedné osoby. Songo zadává jednu silnější ránu Evilovi za druhou. Nikdo nevidí našeho hrdinu neboť je strašně rychlí. Vtom Goku zmizí. Evil sbírá zbytky svých sil, když na něj zaútočí Mega Vegeta SSJ3 a právě ho drtí. Najednou je slyšet hlas AD a objevuje se tajemný portál, skrz který Giga Bebi Evil utíká. Všichni zamýšlí se kam se poděl Son Goku.

V základně AD Bebi zůstane oddělený od Evila a je zamknutý ve velké barieře energie odkud sbírá Evil síly díky speciální aparatuře. Tehdy se ukazuje, že AD je Namečan. Evil ho prosí o odpuštění a přísahá, že v dalším střetnutí už nepřátele definitivně zničí. AD mu odpouští a Evil po zpětném získání síly vyráží na cestu.

Tou dobou Goku přebývá u Vládce druhého světa. Vládce ho varuje, že moc zemských bojovníků dosahuje příliš velkého stupně a to může znamená konec světa. Vládce se rozhodne zastavit tuto katastrofu. Nechce ale snížit moc Saiyanů, protože by potom nemohli porazit Bebiho. Říká též, že super bojovníci by neměli dosahovat moci SSJ4 Giga bojovníka. Goku a Vegeta jsou schopni dosahovat tohoto stupně, to by změnilo jejich anatomii v budoucnu. Vládce otevře dveře času a rozhodne se poslat Goka v cíli napravit tento fakt. Goku se ale vymluví na to, že má strach, že bez jeho účasti Z bojovníci Evila neporazí. Vládce druhého světa uspokojuje našeho hrdinu a nakazuje mu vzít sebou svého syna Gotena, neboť bude určitě potřebovat pomoc. Songo váhá či má dovolit oslabení bojovníků Z. Brzo se ale rozhodne.

Tou dobou w paláci bohů naši přátelé odpočívají. Yamcha zůstane pohřben. Tronk je tak strašně domlácený, že nemůže stále nabrat vědomí. Tu chvíli Piccolo začne říkat svou historku, chce vyjasnit přátelům okolnosti svého návratu z pekla. Vegeta ho však přerušuje, že nemá času nazbyt a je už čas na další střetnutí s Evilem. Piccolo stejně pokračuje ve své pověsti. Pomatujete jak došlo k rozdělení Kamicollo na Všemohoucího a Piccolo Daimaho? To jest Piccolo první (Kamicollo) chtěl zůstat nástupcem všemohoucího, tehdy to ve speciálním sálu oddělil celé zlo prvního všemohoucího a tak vznikl Piccolo-Daimaho. A tak když se chtěl později Dende stát bohem, musel udělat ten samý rituál. Povstala osoba známa jako AntiDende, zamknutý v druhém světě. V pekle AntiDende potkal ''celé zlo'' duši Piccolo-Daimaho, došlo do spojení. Nový bojovník čekal pouze na to, aby se dostal z pekla. Když Piccolo přešel do pekla v Dragonball GT, aby zachránil Goku, AD (AntiDende + Piccolo-Daimaho) v poslední chvíli sebral moc Piccolovi a opustil peklo dveřmi stvořenými přes Dendiho i Piccolo a letěl hned za Gokem. Když Piccolo ztratil moc, tak nemohl varovat přátele, a to několik let. Jeho moc se vrátila do stupně, který měl když bojoval s mladým Goku.

AD čekal dlouho v úkrytu. Až když Goku opustil Zemi, rozhodl se jednat. Potom, co se AD dostal z druhého světa (pekla), odešel na Zemi. Stvořil tam nové dračí koule. Měli mu sloužit v potřebě a splnit jeho přání, a plánoval zavládnout nad světem. A tak lidé jednou v roce zahlédli náhlé zatemnění oblohy, a ti, kteří o dragonballech věděli, se je rozhodli hledat. Sám Vegeta byl zaskočený, když našel první z nových kul. AD si přál od draka vrátit do života všechny zabité přes super bojovníky, přičemž měli zůstat zamknuti v druhém světě .

Od samého začátku plánoval AD zničení bojovníků Z, v tom případě stvořil postavu o ohromné moci, který spojovala oživlé Gokovy nepřátele. Když měl paměť Dediho a Piccola, tak věděl o spojení pomocí náušnic. Přál si vrátit na Zem Gargulce Jr. ze Sféry Smrti, předem mu ale odebral nesmrtelnost, k tomu využil moc draka. Gargulec mu nechtěl sloužit a zaútočil na AD, ale AD se ukázal jako jedna z nejsilnějších osob na Zemi a porazil Gargulce, aniž by se ho dotkl. Existenci nových dragonballů potvrdili Tenshinhan i Vegeta, kteří využili jejich moci.

Najednou jako blesk z čistého nebe se objevil Son Goku. A chce vzít syna za seniorem Bohů. Začal vysvětlovat nastalou situaci. Rozčílený Vegeta se vrhá na Goku křičíc Kakarotto!, ale Goku se teleportuje a Vegeta přistane na podlaze, vzteklý, že všechno se odehrává za jeho, knížete Saiyana, zády. Bojovníkům Z vyjasní situaci hlas Kaito, v tom samém čase získají plnou moc, když je zrušena redukce moci Super Bojovníků.

Senior Bohů vysvětluje Gokovi a Gotenovi, že není možné jim přesně říct co hledají, ale budou procházet 7 časovými místy a sami mají najít příčinu problému - odpověď na otázku - díky čemu někteří Saiyané mohou dosahovat SSJ4. První okno času je zavede na Namek. V momentě, kdy Freezer zabije Krillana, Goku se vzteká. Vtom se do těla Goku převtělí náš Goku (z budoucnosti) a přetíná nechtěný proces transformace. Goku se ale rychle zorientuje a začíná se smát Freezerovi, křičíc: chtěl si zabít Super bojovníka? Teď poznáš moc Mega bojovníka! a pokouší se o transformaci, ale bez efektu. Vtom mu ale Senior Bohů vysvětluje, že když se přenese do minulosti má moc, kterou měl jeho dvojník v tomto čase, z čehož vyniká, že když přerušil proces transformace v SSJ tak nemůže dosahovat ani tohoto stupně. Varuje také našeho hrdinu, že změny v minulosti se projeví také v přítomnosti, proto je třeba Freezera porazit. Goku si rychle uvědomuje situaci a řekne si, že Goten ještě v tomto čase nebyl na světě, a on se určitě v SSJ nezmění, všichni zemřou a nebude ta budoucnost kterou zná. Tvář Goku ztrácí úsměv a Freezer zaútočí...

Tou dobou se Evil objeví nad městem mistra Herkula a ničí jeden dům za druhým, chtíc zabít Bojovníky Z. Najednou se objeví Vegeta, který vyrazil do útoku a zanechal své přátele odpočívajících v Paláci Bohů. Je neobyčejně pevný sám sebou. Křičí že teď, když získal síly, zničí Evila bez problému. Evil vybuchne smíchy. Vegeta začíná bitvu. Tou dobou jsou už ostatní bojovníci Z na cestě. Náhle dorazí na místo a sledují ohromnou porážku Vegety. Tronk měří jejich moc přístrojem, který předtím opravil. Evil má půl miliardy, a tvrdě dobitý Vegeta už jenom 70 milionu. I kdyby všichni najednou zaútočili, nemají šanci.

Tronk (který ještě nezískal plnou moc) se rozhodne zachránit Vegetu, ale Evil jeho útoky bez problému odráží a další bojovník přistává na zemi v bezvědomí. Evil křičí že za moment ho zabije, ale nejdřív zlikviduje Vegetu. Náhle všichni na bitevním poli ucítí ohromnou moc. Gohan, který převzal měřič síly naměřil moc o 20 miliardách !!! Měřič padá s tváře Gohana, který se jak nepřítomný podívá na Piccola, který právě dorazil. (On je teď o mnoho pomalejší od svých přátel, a proto dorazil tak pozdě). Copak to Piccolo náhle získal tak ohromnou moc?

V okně času Namek: Freezer hodně zmlátil Goku a chystá se mu zadat smrtelnou ránu, když ho zpovzdálí trefí Kamehame-ha. To je Goten. Ukazuje se, že když v tomto čase nebyl ještě na světě, tak neztratil ani trochu moci a je takový jako ve vlastním čase. Ale, ó pozor, Kamehame-ha našeho Super Bojovníka nezničila Freezera. Freezer zůstane odražený, ale stále žije.

Ukazuje se, že to není Piccolo kdo má takovou moc, ale celý oddíl super bojovníků pod vedením Krále Vegety! Kníže Vegeta prosí otce, aby poslat oddíl na Evila. Tak se též děje. Vegeta ihned odlétá, křičíc že má nápad jak zabít Evila. Tronk letí hned za ním bojící se o jeho život. Evil si bez problémů radí s několika Saiyany najednou. Vtom nejsilnější z oddílu se rozhodne zaútočit z celých sil - je to Král Vegeta. Do války též vkráčí Gohan. Ale Evil pořád zaujímá místo nejsilnějšího. Stará se jak o VegetuQ tak o Gohana na jednou. Vegeta se ho snaží zničit útokem na jeho mysl, útoky Gohana odráží využívajíc techniku Buu Buu roztrhnutím těla a vytváří speciální štít.

Vegeta přilétá do Paláce Bohů. Jenže Popo tady není, vydal se totiž s Dedim na Namekn, aby mu mohl otevřít bránu do Nebe. Vegeta se rozhodne zabít, aby se tam dostal. Vegeta jde do jedné z místností rajského paláce a bere meč. To zbystří přilétající Tronk, ale než stihne cokoli udělat, Vegeta spáchá sebevraždu. Tronk sebere zakrvácený meč, ale není to obyčejná zbraň. Tronk na zbrani odhaluje nápis ABILON. Otvírá se brána. A skrz ní přichází Goku a Vegeta! Mají divně černé oční důlky a zlý výraz ve tváři, mají též divně hrubé hlasy. Vidí Tronka. Doceňujou jeho sílu a tvoří spolu Gogete SSJ4. Bez problémů zabijí Tronka z budoucnosti a letí na pole války kde cítí ohromnou moc Evila. Kým jsou? A proč Vegeta spáchal sebevraždu?

Objevuje se náhle neznámá silueta neznámé postavy, která tvrdí, že za chvíli dojde do prvního světa na Zemi. Komnata krále Yamy (Strážníka nebe) zůstane kompletně zdemolovaná. To Vegeta - domáhající se schůzky s bohy Kaioshin.

V mezičase Gohan, Piccolo i Saiyanský oddíl zůstane poražený. VegetaQ nakazuje svým poddaným ústup a že mají utíkat. Evil, začne tvořit ohromnou ohnivou kuli smrti a vrhá ji na Kosmické Bojovníky. Sledujíc to divadlo Y-Goku i Y-Vegeta utíkají zaskočeni mocí Evila. Y-Goku (zvaný též Evil Goku, zlý Son Goku) i Y-Vegeta to sou osoby, které vyšly z portálu vytvořeného přes ABILON, přicházejí ze světa Y. Ale o tom až později. Y-Goku říká, že za moment bude hotov stavit mu odpor.

V okně času na Namek Goten říká Freezerovi, že jeho první Kamehame-ha byla tak slabá jen aby odsunula Freezera od Goku a další Kamehame-ha Freezera zneškodní v bezpečné vzdálenosti od Goku. Freezer ztrácí pevnost ve své síle, a Goten tvoří Kamehame-ha a ničí Freezera. Vládce druhého světa povídá, našim hrdinům, že jejich čas v tomto čase minul a přenáší je do jiného dna času.

Tou dobou Vegeta letí ve směru planety bohů. Ale cestu mu zkříží Paikuhan (Paulo Kuhan), kterému bylo řečeno zneškodnit vetřelce. Vegeta ve spěchu porazí rivala jednou ranou. Konečně doletí k seniorovi bohů i k Shibitto. Ukazuje se, že Vegeta chtěl využít žaludku dobrého Buu Buu s tím, že zapříčiní rozdělení Evila, tak jak se stalo při rozdělení Vegetto (Vego) pohlceného přes Buu Buu. Ale dobrý Buu Buu už neexistuje (spojil se z Ubuu), a zlý Buu je částí Evila. Možná oživit Ubuu a rozdělit je, ale do toho jsou potřeba Dračí kule, zemské kule byli nedávno použité a momentálně svou moc ztratili. O mnoho silnější Dračí kule Namečan zůstali zničené po střetnutí s Li-Shenronem (zlým drakem), neboť vím že zlý drak Namečan byl by o mnoho silnější než byl drak Li-Shenron. Tímto plán Vegety vyhořel. Vtom se na planetu bohů teleportuje Tronk Budoucnosti. Vegeta je tím zaskočený, že Tronk má aureolu a ještě víc že umí techniku teleportaci kterou doteď znal jenom Goku.

Tou dobou se Son Goku i Son Goten přenesli do času první bitvy s Buu. Son Goku je pomlácený, Son Goten má ale plnou moc, když jeho dvojník v tomto čase nežije. Vegeta se připravuje do války s Buu. Dochází do války. Ostrá výměna ran končí porážkou Vegety. V tu chvíli oslabený Son Goku posílá Son Gotena do boje a s Vegetou se teleportuje daleko odsud. Son Goten se bojí, když ani Vegeta SSJ2 a později ani Son Goku ho neporazili a to jsou o mnoho silnější. Buu si všimne strachu obklopujícího Son Gotena. A začíná si s nim hrát. Udeří ho slabě, ale srazí našeho hrdinu na obě lopatky, Buu se ohromě raduje ve svém charakteristickém způsobu. Což je dobře, neboť Son Goten zůstane na chvíli ušetřený a Son Goku měl čas teleportovat se na Nový Namek, kde se rozhoduje co dál.

Ohromná koule smrti vržená Evilem ve směru Saiyanů zůstane odražena a zničena přes neznámého bojovníka, který se náhle odněkud objevil na Zemi. To je ten samý bojovník, který dříve cestoval mezi světy. Dezorientovaný začne vyhlašovat svá slova (Obyvatelé Zem...) když vzteklí Evil zaútočí na něj, ale je zastaven, vyzařující energií a poté sražen k zemi. Piccolo i Son Gohan jsou tím co vidí velice zaskočeni. Vtom neznámí bojovník dostane zprávu, že jakási družina Alfa je přivolána k jeho Otci, v tu chvíli, kdy hodlá říci příčiny svého přijití i příchod dalších třech společníků, kteří byli právě na cestě. Křičí (Máte štěstí, ale vrátím se ... za dva roky!) A mizí. Evil konečně vstane, ale je dost oslabený.

Tou dobou si Son Goten přiznává, že nemá žádnou šanci ve válce s Buu, začíná vzpomínat na časy, když byl ještě mladý, války s Buu, kterou teď znovu musí absolvovat. Připomíná sobě obrazy války s Vegetto, když byl částí organizmu Buu. Přesto ale zůstane pýcha Son Gotena uražena když si zněj dělá Buu legraci a nebere ho vážně. Hrozně se vzteká. Začíná litovat, že se nepřipravoval na trénink. Je přece mocnější než ve věku 6 let. Snaží se dosahovat většího stupně Super Bojovníka, ale jeho pokusy končí a on padá vyčerpaný. Ztrácí postavu Super Bojovníka. Buu triumfuje.

Někde jinde se ale odehrává jiná válka, se značně silnějším nepřítelem. Evil pomlátil polovinu oddílu Saiyanů a většinu z té poloviny zabil. Král VegetaQ řekne teď nebo nikdy. VegetaQ se obrátí na Son Gohana, je vidět, že jeho temperament i pýcha mu nedovolují prosit, ale teď nemá jinou možnost. Rozhodnutí o prosbě kohokoli o cokoli, je pro něj velice těžká. VegetaQ prosí Son Gohana o zaujetí pozornosti Evila, než on připraví smrtící útok. Son Gohan samozřejmě přijímá návrh. Son Gohan zaútočí na Evila. Zbytky Saiyanů, kteří jsou ještě při síle či při vědomí se scházejí kolem VegetyQ a začínají mu dávat svou moc. Náhle Evil porazí Gohana silnou ranou a křičí, že není lehké ho jen tak přelstít že zná plány VegetyQ a že ani s energií celého oddílu ho neporazí.


Komentáře: 0* Antispam, Vyplňte znovu vaše jméno: