Dragon ball
Dragon Ball
Dračí koulePříběh

24. Prosinec 2011

Dragon Ball AF 1.3

Napsal: unlu
Štítky:

Ignorantská nátura Gargulce Juniora, Cella, Buu, Freezera, krále Cold Daio a Cooly po jejich spojení ještě výrazně stoupla. Evil přestává bojovat a nechá Saiyany dokončit rituál. Piccolo se nakloní ke Gohanovi a říká mu, co si myslí, že se stane. Namečan si myslí, že VegetaQ nebude moci udržet moc všech zbylých Saiyajinů a když získá optimální stupeň moci, spáchá sebevraždu kvůli své pýše, protože je o mnoho slabší a Evilovi nemůže konkurovat. Podle Piccola Evil nedoceňuje celé moci armády Saiyajinů, když sází na to, že sním VegetaQ hodlá bojovat. Ale Piccolo si myslí že VegetaQ hodlá zničit jak sebe tak Evila taktikou Kamikaze.

VegetaQ už dosahuje maximální stupeň moci, ale nepouští se do bitvy. Evil začíná být netrpělivý, vidí, že Král VegetaQ dosáhl SSJ2. V tu chvíli VegetaQ přestane váhat a zaútočí na Evila, křičíc (Zakončím své dílo!). Nastupuje ohromný výbuch, objevují se mraky dýmu a prachu. Saiyané se radují z vítězství... ale předčasně. Evil samozřejmě přežil výbuch, ale je vidět, že po střetnutí s tajemným bojovníkem a teď sebevražda VegetyQ ho stály mnoho sil.

Znovu se rozléhá hlas AD a objevuje se portál, ale Piccolo reaguje technikou Makankosappo a znemožní AD udržení portálu a ten se zaniká. Evil ale zůstane klidný, cítí se i nadále mnohem silnější než Z bojovníci.

Y-Goku i Y-Vegeta doletí do paláce bohů a vrací se do své sféry a berou s sebou ABILON. Y-Vegeta říká, že teď musí počkat a vyrovnat balanc mezi jejich světy. O co mu jde?

Son Goten se nachází na hranici dvou světů. Teď mu před očima stojí celý jeho život provázený slovy otce, který mu říká, že v něho věří. Rozhodne se nezklamat otce, vrací se do světa živých. Podívá se na Buu ledovým pohledem, jak to udělal Son Goku na Freezera když se proměnil do Super Saiyajina, a s křikem (Zemři!) útočí na Buu. Vtom se zastavuje v půlce cesty. Jeho zlost je tak velká, že musí najít svůj rozum. Jak? Kdy? Kde? No jasně, Son Goten dosahuje stupně Hyper Bojovníka SSJ2 a získává víru ve své schopnosti.

Na Zemi Saiyané co přežili, pod vedením nového vůdce utíkají. Piccolo taky navrhuje ústup. Všichni ustupují. Evil se rozhodne stíhat Z bojovníky. Vtom Tienshinhan užívá techniky Tayoken (sluneční kal) a oslepí nepřítele. Bojovníci utečou do jeskyně poblíž. Tam Piccolo navrhuje nový typ spojení. Krillin s tím ale nesouhlasí, protože ani nezná detaily. Oddaluje se od přátel. Odlétá. Piccolo je tím trochu zaskočený, leč Evil hledá bojovníky a není času nazbyt. Ukazuje se, že se můžou spojit v trojce (Piccolo, Tienshinhan a Son Gohan) a dál válčit ve formě nejsilnějšího z nich. Toto spojení je jednorázové a trvá 24 hodin. Piccolo je ale varuje, že v tuto chvíli je příliš slabý, aby jim mohl pomoci, protože jeho moc nepřerůstá 300 jednotek, ale na druhou stranu ve dvou nemají šanci. Rozhodnou se tedy najít AD a vrátit tak Piccolovi jeho plnou sílu.

Vtom nastupuje výbuch. Evil zničil jeskyni - skrýš našich hrdinů. Vegeta se dovídá od Seniora Bohů, že Bulma a Tronk zůstali uzavřeni na cestě mezi oběma světy. Taková to situace se stává zřídka, ale teď k ní došlo. Vegeta se rozhodne zachránit syna, říkajíc, že se bude hodit ve válce s Evilem, nechce si přiznat, že ho má rád. Kaioshin (Neptun) ale říká, že to není tak jednoduché. Vegeta se ale nebojí podstoupit ryziko. Vegeta prolétá speciální bránou.

Tronk Budoucnosti hovoří se Seniorem Bohů a i ten je náhle překvapen a zaskočen. V okně času na planetě Nový Namek, Dende uzdravuje Vegetu i Son Goku. Son Goku učí Vegetu tanec spojení. Vtom zbystří, že jeho syn leží na zemi v bezvědomí. Náhle Son Goten vstane a přechází na stupeň SSJ2. Son Goku pokračuje v nauce. Ví, že sebemenší chyba by znamenala jejich konec a správné spojení je dovede do vítězství. Když Vegeta vidí, že je hotov, tak se s ním Son Goku teleportuje na válečné pole. Tam dochází k spojení dvou bojovníků, naštěstí bezchybného, povstane Gogeta. Ten rychle dosahuje stupně SSJ2, nechce se s Buu jakkoli bavit a tvoří Kamehameha, která zničí všechny buňky Buu. Po 1/2 hodině nastupuje rozdělení. Son Goku i Son Goten se přenesou do dalšího okna času na Nové Vegetě kde se mají potkat s Paragasem a Brolim.

Vegeta v prostředí mezi světy má 20 min. na záchranu svých blízkých, po uplynutí tohoto času se portál zavře. Na Vegetu útočí nestvůry podobné Yakonovi, ale ve válce s Vegtou nemají šanci. Náš kníže konečně nachází baňku, ve které jsou uvězněni Tronk a Bulma. Podaří se mu ji rozbít. Bere rodinu zpět skrz portál. Tronk Budoucnosti jim představí ponurý příchod jejich budoucnosti, kde nejsou už Saiyan a svět který znal už neexistuje.

Na Nové Vegetě zapadá noc, ale Goku i Goten zůstávají v úkrytu, ale nemají v plánu jít spát. Oba dva si šeptají, ale náhle uslyší tichý šramot za dveřmi komnaty. Goku káže synovi aby se schoval a aby nevylézal ať se děje co se děje. Goku dělá že spí. Do komnaty našeho hrdiny vkročí Paragas a mluví si pro sebe (Sem zvědav jestli se to teď podaří). Přiblíží se k Son Gokovi a vyndává z rukávu dvě stvoření, které pokládá na tělo Goku. Malý parazit prokousne kůži kosmického bojovníka, ten ale nespí a rozčileně útočí na Paragase. Vtom do místnosti vkráčí Brolly.

Tou dobou na Zemi, Gohan, Piccolo a Tienshinhan vyšli z úkrytu a sledují co dělá Evil. Evil je dost oslabený a hledá pomoc. Volá do nebe na AD, aby mu otevřel portál do své skrýše, ale nic se neděje. Piccolo vysvětluje, že AD je Namečan a určitě slyší Evilovo vřískání, ale musí sebrat určitou moc, aby znovu otevřel portál. Piccolo si myslí, že AD zanedlouho shromáždí potřebnou moc. Několik min. později slyšíme hlas AD. Tři bojovníci Z se rozhodnou vykonat svůj plán. Otevírá se portál. Tienshinhan chytne Evila a znehybňuje ho. Gohan skáče skrz portál. Těsně za ním skáče i Piccolo. Za tu dobu získal Evil už trochu síly a snadno se uvolňuje z pod rukou Tienshina SSJ2, skáče do portálu, ale ten se mu zavře před nosem. To Piccolo i Gohan zaútočili na AD a ten nedokázal udržet portál.

Vidina Goku útočícího na jeho otce ještě víc denervuje Brolliho. Brolly přechází na USSJ a silně udeří našeho Super Bojovníka ze Země. Goku ztrácí vědomí. Goten nevydrží schovaný a zaútočí na Brolliho, ale ve stavu SSJ1 nemá ale nejmenší šanci. Proto přejde to stádia SSJ2 a začíná mít převahu nad Brolim. Ten ale též přechází na SSJ a rychle Gotena porazí! Ale za jeho zády už stojí připravený do války Vegeta, Tronk Budoucnosti a Goku. Tři velcí bojovníci vyráží na pomoc Gotenovi. Brolly je ale bleskově srazí k zemi. Brolly náhle ztrácí moc SSJ2. Ukazuje se že dokáže udržet tuto moc jen na pár minut. Vtom Goten už plný síly přechází do ofenzívy, Brolly se ale brání dobře. Najednou ho ze tří stran napadne Tronk, Vegeta a Goku svými střelami. Obr ten nápor nevydrží a vzteká se. Tehdy dosáhne SSJ2 a navíc SSJ3, ale ten stupeň neudrží ani na minutu. Brolly pyšný ze své síly, doteď neměl žádného soupeře, takže téměř netrénoval. A přechod na SSJ3 mu sebral tolik energie, že ztratil vědomí. Paragas zde už dávno nebyl - Utekl!

Vegeta se vrhne na Goka, aby mu vysvětlil, kde sebral tak silného bojovníka - Gotena. Leč Vládce druhého světa (Senior Bohů) říká našim hrdinům, že čas minul a za moment se vrátí do své doby. Goku na Nové Vegetě získává svou odpověď, Goten mizí a ukazuje se, že v celém tom zmatku Brolly zmizel, ale jak ho známe určitě se vrátí. Bojovníci Z přemýšlí co dál dělat, neboť jsou dost oslabeni, aby znovu bojovali s tím silným rivalem. Tou dobou u Seniora Bohů Goten i Goku odpočívají po válce s titánem Brollym. Goten přikyvuje, že našli to co hledali. Dostali uspokojení Seniora, že na Zemi je situace pod kontrolou. Ale není to tak úplně pravda. Vzteklý Evil zabil Tienshina a neví co dělat, protože jejich úkryt je dost daleko, a nechce se mu tam letět. Taky necítí moc AD a nemůže se za ním teleportovat. Goku i Goten ještě nezískali plnou sílu.

Na planetě bohů Vegeta cítí přítomnost Goku někde opodál, potom i Tronk Budoucnosti (Tronk-B) je schopen cítit energii našich hrdinů. Tronk Budoucnosti se rozhodne teleportovat se s Vegetou za Gokem. Tou dobou Shibito, Senior Bohů, Bulma a Tronk debatují nad tím, co předpověděl Tronk-B. Vegeta i Tronk-B se teleportují za Vládcem druhého světa, ale ten je rozhořčen a uražen, protože se teleportovali do jeho světa bez jeho dovolení a vhodí je do světa Pojo, tam kde předtím byli uvězněni Tronk a Bulma.

AD okamžitě srazí Piccola silným úderem, a ten málem zemře. Pouze Gohan může rivalizovat s AD, je ale trochu nejistý, neboť AD je téměř identický s Piccolem, kterého má rád. AD jen díky tomu dorovnává silou o mnoho silnějšího Son Gohana, protože ten se bojí příliš silně udeřit osobu tolik podobnou Piccolovi, i když Gohan ztratil velmi mnoho sil ve válce s Evilem. Piccolo náhle vycítí moc blížící se Evila.

Na planetě bohů všichni dochází do názoru že nejdřív je potřeba zničit Evila, teprve potom přemýšlet o tom co se stane v budoucnu. Shibitto vycítil, že Vegeta i Tronk-B jsou v centru světa Pojo. Proto se rozhodne letět za vládcem druhého světa aby ho požádal o odpuštění a znovu vrácení Vegety a Tronka-B.

Evil doletěl do skrýše AD. Gohan už právě porazil AD, když se v hlavní komnatě objevil Evil. Překvapený Gohan ztrácí smysly, neví, co se děje, ani co má dělat. Vtom se objev Shibitto a přenese AD, Gohana a Piccolo na planetu Nový Namek. Evil si je jist, že utekli na planetu bohů a tam se teleportuje. Potkává tam Bulmu a Tronka, rozhodne se trochu poválčit s Tronkem a hledat dál. Překvapený Tronk pokouší utéct. Evil se rozhodne zadat smrtelnou ránu, aby zlikvidoval zbabělého bojovníka. A vyšle ve směru Tronka ohnivou kouli. Ta je ale odražena. Evil křičí: Kdo si to dovolil ?! KDO?

Na Nameku získává Piccolo plné síly, Dende ho uzdravil. Piccolo pochválil výběr planety Shibitto, neboť jenom ve společnosti Namečanů je možné provést rituál, který Piccolo potřebuje, aby získal zpět ukradenou sílu. Gohan vyhrál souboj se svým protivníkem. AD zůstal uvězněn.

Pojo si všimne nových návštěvníků a ihned pozná Vegetu, který předtím zlikvidoval a zesměšnil jeho bojovníky. Ale byli to vojáci nižšího stupně. Tentokrát Pojo vydává rozkaz zničit oba bojovníky (Tronka i Vegetu) a vysílá své tři nejsilnější bojovníky. V samém centru světa Pojo Tronk-B a Vegeta nejsou už tak silní jak na Zemi a stále slábnou. To tento svět pohlcuje jejich energii. Vegeta se vzteká a přechází do stavu SSJ4 ničící vše, co mu přijde pod ruku, leč v tu chvíli ztrácí svou moc značně rychleji, až ztrácí vědomí. Tronk-B zachovává klid a když tři bojovníci Pojo doletí na místo, Tronk-B se teleportuje s Vegetou k samotnému Pojo! Tady už nejsou pod vlivem energetického pole, které jim kradlo energii. Ukazuje se, že to byl Pojo, kdo absorboval jejich moc, když se nacházeli mimo jeho palác.

Tronka zachránil Goku a pak rychle doběhl pro Bulmu a spolu s Tronkem se teleportovali na Zem. Goku říká, že nezískal ještě plnou moc a sílu a nepůjde hned do války, káže přátelům, aby se ukryli.

Na Novém Nameku byl proveden rituál a Piccolo má zpět všechnu svou moc. AD má místo toho sílu pouze 260 jednotek a je úplně bezbranný. Namečané se rozhodli mu dát šanci změnit svůj charakter. Piccolo prosí Namečany o znovuvytvoření dračích koulí. Jenže Namečané to odmítají, bojí se eventuálního zlého draka na vlastní planetě. Evil koncentruje svou moc, aby našel energii AD a mohl se za ním teleportovat, neví ale, jak moc se aura AD změnila a že na bitevním poli zůstal sám.

Vládce druhého světa posílá Kaioshina pryč s tím, že jesti Vegeta zničí Pojo, tak zničí jeho svět a vrátí se zpět na Zem a tím bude vyřešen problém Pojo. Kibitto vycítí, že Evil je na planetě bohů, volí proto nevracet se tam, ale teleportuje se s Gohanem a Piccolem na Zem a potom ještě upozorní seniora bohů na nebezpečí. Rychle seniora najde a taky se s ním teleportuje na Zemi. Nachází zde mrtvého Tiena. Jejich plán je v troskách, potřebují do spojení třetí osobu a bohové odmítají toto spojení, ale... Shibitto vycítí přítomnost Tronka, toho o kterém si mysleli, že ho Evil zabil. Všichni se teleportují k Tronkovi. Do toho samého místa se teleportuje i Evil! Nadchází čas poslední bitvy s Evilem. Ale Goku ani Goten ještě nezískali plnou moc.


Komentáře: 0* Antispam, Vyplňte znovu vaše jméno: