Dragon ball
Dragon Ball
Dračí koulePříběh

24. Prosinec 2011

Dragon Ball AF 1.4

Napsal: unlu
Štítky:

Pojo, který je posílený energií Super Saiyan snadno porazí Vegetu a též si lechce poradí s Tronkem. Rozhodne se oba dát do komor které absorbují jejich moc, aby mohl pohltit všechnu jejich energii. Pojo zachvátí obsese energie, když pocíti ohromnou moc Vegety ve svém těle a zachce se mu ještě více. Super Saiyane nemají už sílu válčit. Začíná se proces spojení. Gohan, Piccolo a Tronk tentokrát tvoří silnou osobu Gohana Mistic2. Nový bojovník má srovnatelnou moc s Vegete SSJ4 a ta je zvěčena přes nejsilnější z osob spojení - Gohana! Tou dobou se ukazuje, že Pojo není schopen udržet všechnu tu moc, kterou pohltil a exploduje. Vegeta i Tronk-B sou volní, ale mají málo sil. Vegeta ztratil nejvíce energie. Vtom si vzpomene, že Yajirobe hovořil o tom, že magické fazolky pocházejí ze světa Pojo. Tronk-B si myslí, že tento svět nemůže existovat bez Pojo a za moment též exploduje. Tronk-B se teleportuje na plantáž s magickými fazolkami, které vyzařuje určité másmo energie. Poté se vrací už plný sil, našel celkem 12 fazolek a jednu již použil, teďka dává Vegetovi druhou fazolku. Oba získávají moc a snaží se opustit tento svět, který rychle směřuje do sebezničení. Ale východ nikde. Vtom svět Pojo exploduje.

Gohan Mistic2 se pouští do války s oslabeným Evilem, ale ukáže se, že je slabší. Evil se dobře baví a nechá ho žít. Tou dobou jsou Son Goku a Son Goten už v plné síle. Rozhodnou se přenést se na pole války. Vládce druhého světa jim přeje hodně štěstí a informuje je, že Tronk-B a Vegeta už jsou na Zemi a letí k Evilovi. Ukazuje se, že exploze světa vyvrhla naše dva hrdiny na Zem. Tronk-B i Vegeta doletí na místo, teleportují se tam též Goku s Gotenem. Evil se začíná bát.

Goku i Vegeta se rozhodnou spojit, ale Evil to nehodlá dopustit, ale přesto dochází k jednomu spojení. To Tronk a Goten se pokusili spojit, ale nevyšlo to a došlo k tzv. nevadařenému spojení. Škoda, neboď to vylučuje naše dva hrdiny z bitvy na minimálně 1/2 hodiny. Goku teleportuje novou osobu na bezpečné místo a vrací se zpět, už jako SSJ4.

Vegeta ne něho křičí ať přejde na vyší stupeň Superbojovníka a zničí Evila jednou provždy, neví, že vládce druhého světa zabránil Goku užívat nové moci. Celou bitvu sledují z povzdálí Y-Goku a Y-Vegeta a čekají na správný moment, kdy vkročit do akce. Evil porazí Gohana Mistic2 a přehází do ofenzívi proti Gokovi a Vegotovi. Evil bojuje ze všech sil, ale je oslaben a proti Gokovi a Vegetovi nemá šanci. Evil začíná prohrávat. Vtom si ale všimne na Zemi nějakých zrneček. Rychle letí ze všech sil k místu. Vegeta křičí: Nééé! Goku si všimne, že to jsou magické fazolky. Evil jednu znich sní a získává plnou moc. Jistý svou silou zanechává zbytek fazolek našim hrdinům, teďka nemají šanci. Vegeta dá fazolku Gohanovy M2. A nyní máme tři Giga bojovníky na jednoho Giga Evila. Goku, Vegeta i Gohan dostávají tvrdě do těla.

Vtom z povzdálí přilétá Goten, Tronk-B, Shibitto a ... Ubub (Ubuu). Shibitto křičí na Vegetu: To je tvůj šťastný den. Ubuu se rozdělí na Ubuu normálního a Buu Dobrého (Buu Buu). Vegeta kněmu přiletí a prosí ho, aby zaměřil své žaludeční šťávy na Evila. Evil se zastaví na místě a nechápe co bojovníci Z dělají a usměv Vegety. Buu udělá, o co ho Vegeta žádal. Evil zůstane postříkaný žaludečními šťávami Buu. Nastupuje rozdělení Evila na Freezera a zbytek bojovníků. Zlí Buu zaútočí na Gohana, ale nemá šanci a zemře přes Kamehameha Gohana. Podobně zkončí i Freezer, král Cold Daio, Coola i Cell.

Mezitím Gargulec Junior je už kvůli náhrdelníku Rehetepa k neporažení, odolný na silné údery našich bojovníků. Vtom se objeví Y-Gogeta SSJ4 (!) a jeho silná střela prorazí barieru energie tvořenou náhrdelníkem a zničí Gargulce Juniora. Tronk-B poznává osobu, která ho předtím připravila o život. (Tronk-B i Vegeta získali zpátky život díky laskavosti Vládce Druhého Světa).

Náhle do Gohana M2 udeří silná střela a ten upadá do bezvědomí. Vegeta mu hází magickou fazolku, ale chytá ji a poliká Y-Gogeta. Y-Gogeta vysvětluje, že je dvojníkem Gogety tohoto času, jenže pochází ze světa Y, to je svět negatyvní, přesným opakem tohoto světa. Dobré osoby jsou tam zlé a naopak. Ale osoby světa Y mají totožnou moc s osobami tohoto světa. Proto Y-Goku i Y-Vegeta mají tu samou sílu co jejich dvojníci v tomto světě. Vegeta řekne, že nemá smysl tvořit druhého Gogete, jestli mají být síly vyrovnané. Myslí si, že by bylo lepší stvořit Vegetto. Goku i Vegeta si berou naušnice a vytváří Vegetto. Shibitto si myslí, že když provedli spojení ty samé osoby tak by i síla úderu měla být stejná, jen stím rozdílem, že ve Vegitto dominuje Vegeta a v Gogetě Goku. Teď se ukáže, který znich je lepší bojovník.

Vegeto rychle dosahuje SSJ4 a začíná se válka mezi Y-Gogete SSJ4 a Vegetto SSJ4. Trvá ostrá a dlouhá výměna úderů. Tronk-B se rozhodne dát Gohanovi Mistic magickou fazolku, ale on odmítá, s tím, že jich je už jen 5, proto je důležitější zachovat je na později. Mine 18 minut války, vtom si Y-Gogeta uvědomí, že v krátké době dojde k rozdělení a rozhodne se utéct. Aby mohl utéct bez pronásledování, vytváří silnou kouli energie a vrhá ji ve směru Gohana M2, kterému se snaží udržet moc Shibitto, Tronk-B, GOten, Ubuu i Buu. Životy důležité pro Goka i Vegetu visí teď na vlásku. Vegetto se teď musí rozhodnout: honit Y-Gogete SSJ4 a zničit ho jednou provždy a obětovat tak životy synů, nebo zachránit životy přátel a umožnit Y-Gogetě vrátit se do světa Y a nabrat nových sil.

Rozhodne se vybrat první možnost a stíhá protivníka, který je dost zaskočený takovým to obratem zpráv. Konečně dojde do rozdělení Y-Gogety. Y-Vegeta a Y-Goku nemají ani v partě šanci a umírají. Vtom se Vegetto obrací a sleduje ohromný výbuch silné koule Y-Gogety. Ukazuje se, že všichni naši hrdinové přežili, jelikož v poslední chvíli Gohan Mistic 2 polknul fazolku a zadržel ohromnou kouli, aby se Shibitto mohl teleportovat s Tronkem-B, Gotenem, Ubuu i Buu na planetu bohů. Zbytkem sil Gohan Mistic 2 SSJ rozbil kouli na atomy, ztratil při tom vědomí a pravou ruku.

Po nějaké chvilce najde Vegetto Gohana M2 a vezme ho do rajského paláce. Tam se též přenese zbytek našich hrdinů. Po porážce Y-Bojovníků Vegetto už není zapotřebí a v žaludku Buu dojde do rozdělení hrdinů. Do paláce je též dopraven Dende, aby pokračoval ve funkci Všemohoucího. Teď budou důležitým článkem všichni... pamatujete si na tajemného bojovníka, mnohonásobně silnějšího než byl Evil, který společně se svými třemi společníky přijde za dva roky na Zem, aby ji dobil? Dende při té příležitosti uzdraví všechny, krom GOhana M2. Bulma, která si je vědoma, že částí tohoto bojovníka je její syn, začne plakat, když vidí stav jednorukého Gohana M2. Vtom ji Gohan utěšuje, že má schopnosti všech bojovníků ze kterých je složen. Užívá proto schopnosti Piccolo a jeho ruka okamžitě naroste. Všichni si dou lehnou do postele v Paláci Dende, který se stává hlavním stanem bojovníků Z připravujících se do války s novým protivníkem a vlastně se čtyřkou protivníků.

Dalšího dne dojde k rozdělení Gohana M2. Bulma pracovala po celou noc nad neznámým stvořením, které vlezlo do Goku když byl na Nové Vegetě (přes Paragase). Je hodně nervozní, když vyjme z těla Goku parazita. Náš hrdina upadne do hlubokého spánku. Vtom po několika bádáních a testech odkrývá strašlivé zjištění, parazit zkrátil délku života našeho bojovníka. Říká však, že kdyby nevyndala parazita, Gokovi by nezbyl ani rok života. Zjišťuje se, že všichni, kdo byli na Nové Vegetě, jsou nakaženi tímto parazitem a musí být operováni a tím zachráněni. Pak jsou operováni i Gohan a Tronk Budoucnosti a to značně sníží jejich moc. Vegeta ale nahodlá podstoupit operaci, jelikož nechce ztrácet čas a hodlá trénovat.

Vegeta odlétá. Hned za ním vyletí Goten, Tronk a Piccolo. Ale Vegeta se mění v SSJ4 a rychle se jim ztratí. Trojka bojovníků se vrátí do paláce Dendiego a rozhodne se využít teleportaci Shibitto, aby vrátit Vegetu. Vegeta si stojí ale pevně za svým a zastaví se na opuštěném ostrově. Začíná přemýšlet, zda má cenu vůbec trénovat, když tak tak porazili Evila jak mají potom bojovat s mnohem silnějším bojovníkem.

Vtom vycítí za svími zády proud energie - to je Piccolo a jeho ďábelská spirála (Makankosappo). Zaskočený Vegeta se jen tak tak brání, ale spirála mu zasáhne pravou ruku, ztrácí hodně krve. Tou dobou jsou do paláce bohů přivezena těla Yamchi a Tienshinhana. Vegeta přechází do stavu SSJ4 a zaútočí na Piccola. Rozčilený Vegeta zapomítá, že Piccolo na něj zaútočil v dobrých úmyslech a zabijí našeho hrdinu. Překvapený situasí Goten přechází na stupeň SSJ2 a zaútočí na Vegete, křičící na Tronka ať přejde k plánu b. Leč Tronk váha. Vegeta sám je zaskočený tím co udělal a nechá se překvapit synem Goka, jednak lechce se vzpamatuje z úderu Gotena a opětuje úder, ale tak, aby Gotena nezranil. Náhle se Vegeta cítí divně, otočí se a zjistí, že stratil ocas. To udělal Tronk zaskočený a roztřesený, jeho syn využil techniku smrtícího disku a uťal Vegetovi zdroj jeho moci (ocas).

Vegeta tratí svou moc a stává se SSJ3 a letí ve směru marnotratného syna. Na jeho dráze ho však zastaví Goten SSJ2, ale nevydrží dlouho se silnějším protivníkem. Vegeta povalí Gotena silnou ranou a teď stojí proti svému synovi, ale nemůže se přemluvit k tomu, aby na něj zaútočil. Vtom ho udeří mocná Kamehameha Gotena. Jenže Vegeta jako zázrakem odrazí útok, ale cítí se hrozně, ví, že už dlouho neudrží moc Mega Bojovníka (SSJ3). Rozhodne se zneškodnit protivníky a vzdálit se, ale nechce je zranit. Piccolo nikdy nebyl jeho oblíbencem, ale jeho syn a jeho přítel mu nejsou nic dlužni. Jednou ranou si poradí s Tronkem, který strácí vědomí- Vtom tratí moc Mega Bojovníka a stává se SSJ2 a je už dost unavený. Dostihne ho útok Gotena. Vegeta , ale přetrvá ten útok a udeří GOtena tak, že ten též strácí vědomí. Vegeta se ještě jednou podívá na zemřelého Piccolo a nehybné bojovníky, rozhodne se jít též pod skalpel Bulmi. Sebere poražené bojovníky do Paláce Dendiego.

Piccolo dojde do světa zemřelích bojovníků. Po boku Piccolo, Tienshinhana a Yamchi je tam také Krillin (dlouhovlasý), kterého v mezičese našal Shibitto. Vegeta se poddá operaci aby byl zbaven parazita. Upadá do hlubokého spánku a je přenesen do místnosti, kde už spí Goku, Gohan a Tronk Budoucnosti.


Komentáře: 0* Antispam, Vyplňte znovu vaše jméno: